28 lutego 2020

Podziękowanie za pracę społeczną

Miłym akcentem XVI Sesji Rady Gminy Sorkwity było podziękowanie i wręczenie kwiatów przez Przewodniczącą Rady Gminy Sorkwity Mariolę Plichtę i Wójta Gminy Sorkwity Józefa Maciejewskiego dla Reginy Piotrowskiej za 20 lat pracy społecznej dla Wspólnoty Mieszkaniowej Bloku nr 1 przy ul. Robotniczej w Warpunach.

Ten czas to wiele remontów, prac konserwatorskich, ciągłych napraw i dbałości o czystość, zieleń, chodniki.

W obiekcie zmieniono ogrzewanie na ekologiczne, przeprowadzono termomodernizację i wiele innych udogodnień służących mieszkańcom.

Pani Regino dziękujemy za każdy dzień poświęcony mieszkańcom, za wszystko. Jest pani wzorem dla innych i dowodem – że można. Dziękujemy!

Życzymy, by nigdy nie zabrakło pani zdrowia, satysfakcji z pracy, by każdy dzień był pełen radości i słońca.

Wójt Gminy Sorkwity

Józef Maciejewski