18 lutego 2020

Eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”

Tegoroczny finał eliminacji gminnych Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom’’ odbył się 17 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Sorkwitach. Do turnieju przystąpiło 15 uczestników z: Sorkwit, Choszczewa i Warpun. Nad całością czuwał komendant gminny ZOSP RP w Sorkwitach dh Paweł Rolnik oraz prezes OSP w Sorkwitach  dh Marta Kopaniec. Turniej odbył się w dwóch grupach.

Grupa I – Kl. I-VI:

1 miejsce – Krzysztof Kopaniec – SP Sorkwity

2 miejsce – Artur Bartosiewicz – SP Warpuny

3 miejsce – Cyprian Ćwik – SP Warpuny

4 miejsce – Artur Kopaniec – SP Sorkwity

5 miejsce – Wiktoria Rolnik – SP Warpuny

6 miejsce – Maciej Nabakowski – SP Warpuny

6 miejsce – Wojciech Nabakowski – SP Warpuny

7 miejsce – Hanna Zięba – SP Warpuny

8 miejsce – Julia Barszczewska – SP Warpuny

8 miejsce – Hanna Jędrzejczyk  – SP Warpuny

Grupa II – Kl. VII-VIII

1 miejsce – Maria Olszewska – SP Sorkwity

2 miejsce – Oliwia Sokół – SP Choszczewo

3 miejsce – Oliwia Czerwińska – SP Choszczewo

3 miejsce – Seweryn Zuzelski – SP Choszczewo

4 miejsce – Roksana Zuzelska – SP Choszczewo

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody. Serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom, którzy już wkrótce będą uczestniczyć w eliminacjach na szczeblu powiatowym. Powodzenia.