17 lutego 2020

Zimowe ferie w GOK

Tegoroczne ferie zimowe dla naszych najmłodszych mieszkańców były jak zawsze atrakcyjne.

Konkursy plastyczne, zajęcia sportowe, turnieje: szachowe, piłkarskie, tenisa stołowego,  gry planszowe, quizy, wspólne czytanie książek, spotkanie z policjantem, teatrzyk dla dzieci pt. ,,Księżniczka Ania”. Pomimo braku śniegu odbywały się również zajęcia na świeżym powietrzu, spacery, wycieczka do lasu i ognisko z kiełbaskami.

Imprezami dominującymi były: Turniej Piłki Nożnej  oraz Bale Karnawałowe w Sorkwitach, Kozłowie i Borowem.

Organizatorów cieszy coraz większa frekwencja i zaangażowanie rodziców. Razem zawsze zrobimy więcej. Dziękujemy.

Zapraszamy na kolejne propozycje Gminnego Ośrodka Kultury. Po feriach kontynuujemy lekcje nauki gry na gitarze. Serdecznie zapraszamy.