27 stycznia 2020

Pensjonat Agroturystyczny „KOZAK” Zofia Kozak

Maradki 32,
11-731 Sorkwity
tel. 089 742 82 98
kom. 0 605 598 260
email: kozak@etour.pl
www: www.kozak.etour.pl

Jeżeli zamierzają Państwo w tym roku spędzić urlop w naprawdę wyjątkowym miejscu, musicie koniecznie przyjechać do Maradek położonych nad malowniczym Jeziorem Lampackim. W miejscu, w którym dziewicza przyroda nie pozwala myśleć o problemach dnia codziennego, odpoczniecie Państwo przez cały rok. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy serdecznie do naszego Pensjonatu malowniczo położonego na szlaku Krutyni, nad jeziorem Lampackim.


Czekają tu na Państwa przestrzenne i komfortowe pokoje jedno- dwu- trzy- i czteroosobowe z własną łazienką, dostępem do kuchni, lub aneksem kuchennym. Niekrępujące, przytulne pokoje wyposażone są w telewizory lub radia. Istnieje również możliwość skorzystania z świetlico-kuchni. Poza pokojami gościnnymi w naszej ofercie znajduje się również camping i pole namiotowe.


Na amatorów wędkowania czekają dwa pomosty nad jeziorem Lampackim oraz staw rybny, w którym można złapać pysznego karpia.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok:

  • wiosną i latem na słodkie, słoneczne lenistwo, oraz sporty wodne i kąpiele w ciepłym jeziorze
  • jesienią na grzyby i wędrówki po lasach
  • zimą na ogniska, kuligi, łyżwy i wędkarstwo podlodowe