27 stycznia 2020

„Młynik” – Ośrodek wypoczynkowy

11-731 Sorkwity, Młynik
tel./fax 089 742 85 00 , tel.kom. 0602 46 24 12
tel.(po sezonie) 089 624 37 58
email: osrodekmlynik@poczta.onet.pl
www: www.osrodekmlynik.pl

W sąsiedztwie trasy Olsztyn – Mrągowo, około 12 km od Mrągowa, w pobliżu Sorkwit, znajduje się przepiękna miejscowość wypoczynkowa MŁYNIK położona nad jeziorem Gielądzkim, pośród gęstych i rozległych lasów.
Stąd rozpoczyna się jeden z najpiękniejszych szlaków wodnych w Europie – szlak rzeki Krutyni.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Ośrodka Wypoczynkowego „MŁYNIK” , gdzie można spędzić wakacje w przyjaznej, sympatycznej atmosferze, z dala od zgiełku, gdzie ciszę zakłóca szum trzciny i krzyk kaczek, perkozów, mew i rybitw.


Oferta:
Na terenie ośrodka znajduje się nowo wybudowany pensjonat z klimatyzowaną restauracją, barem i pokojami 1,2 i 3 – osobowych z łazienkami oraz 15 domków rekreacyjnych z pełnym węzłem sanitarnym typu: Brda, Mikołajki, Pilawa.

Do dyspozycji gości oferujemy: plac zabaw, boisko do siatkówki i piłki nożnej, miejsce na ognisko, piaszczysta plaża z pomostem .

Obiekt w całości ogrodzony i strzeżony nocą.

Na miejscu można wykupić całodobowe wyżywienie lub domowe obiady.


Popołudniami lub w pochmurne dni można wybrać się na wycieczki i zwiedzić położoną w pobliżu Gierłoż – byłą wojenną kwaterę główną Adolfa Hitlera „Wilczy Szaniec” oraz Świętą Lipkę – Sanktuarium Maryjne należące do najcenniejszych obiektów architektury barokowej w pł. – wsch. Polsce. Można również pojechać do Mikołajek organizując sobie rejs statkiem po Śniardwach.

W położonych o około 4 km Sorkitach można zobaczyć neogotycki pałac zbudowany w XIX w. przez rodzinę von Hirbach, ewangelicki kościół z XVII w. z późnorenesansowym ołtarzem oraz barokową amboną.

W Olsztynie można udać się na seans w Planetarium Lotów Kosmicznych, zwiedzić zamek Kapituły Warmińskiej (gotyk), Katedrę św. Jakuba, Stare Miasto.

W Kosewie Górnym, koło Mrągowa znajduje się Stacja Badawcza Instytutu Parazytologii PAN. Stacja proponuje spacery po pastwiskach wśród oswojonych jeleni, danieli, saren oraz spotkanie z muflonami, jeleniem chińskim, jeleniem sika, końmi Przewalskiego, a także konikami polskimi.Cennik w Ośrodku Wypoczynkowym „Młynik”


Cena hotelowa osobodzień z jednym wybranym posiłkiem – 65 zł
Pensjonat

Pokoje 2,3,4, osobowe

Domki
Mikołajki – 160 zł
Brda – 220 zł
Pilawa – 30 zł od osoby
Domek murowany – 250 zł


Brda – 6 osób
Pilawa pokoje blizniacze od 2 do 3 osób
Mikołajki – 4 osoby
Domek murowany – 8 osób


Wypożyczalnia sprzętu wodnego
Rower wodny, łódka, kajak – jedna godzina 8/10 zł

PROMOCJA!
CENY POZA SEZONEM Z RABATEM 20 %

Obozy, kolonie, grupy zorganizowane – cena do uzgodnienia z właścicielem ośrodka.

Atrakcyjne ceny, przepyszna kuchnia – zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego „Młynik”.