27 stycznia 2020

tel. 0(prefix)89 742 73 37 / kom. 0 601 685 646
email: rezerwacja@zielonykon.pl
www: www.zielonykon.pl

Nasze gospodarstwo położone jest nad samym jeziorem Lampasz, przy szlaku kajakowym Krutyni, w środku lasu z dala od innych zabudowań. Gospodarstwo specjalizuje się w hodowli koni, posiada również certyfikat ekologiczny.

Oferta:

• pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, aneks kuchenny w pełni wyposazony w hollu
  • pokoje rodzinne 4-6 os. i apartamenty z aneksami kuchennymi
  • jadalnia i miejsce wypoczynkowe przed kominkiem
  • domowe wyzywienie oparte na produktach z własnego ogródka
  • wydzielone miejsce do parkowania samochodów
  • miejsce na ognisko, zadaszony grill
  • możliwość wynajecia kajaków i łódki
  • organizujemy jednodniowe spływy kajakowe
  • na miejscu nauka jazdy konnej pod kierunkiem instruktora (dla dzieci od 7 lat)
  • przejażdżki konne po lesie oraz pławienie koni dla jeźdźców zaawansowanych
  • oprowadzanki na koniu (dla dzieci od 3do 7 lat)
  • na miejscu w zabytkowej piwniczce mały bar gastronomiczny
  • można wypożyczyć rowery, tenis stołowy pod wiatą
  • boisko do siatkówki
  • spory wybór ksiazek i gier planszowych dla dzieci w ogolnodostepnej bibliotece
  • nad jeziorem wydzielone kąpielisko i pomost dla wędkarzy
  • psów do pokoji nie przyjmujemy
  • doba hotelowa od 14-tej do 11-tej

Połozenie i dojazd
Rancho połozone jest w gminie Sorkwity,15 km od Mragowa.

dojazd z kierunku Warszawa:
Jedziemy w kierunku Szczytna przez Serock, Pułtusk, Przasnysz, Chorzele. W Szczytnie na skrzyzowaniu na swiatłach trzeba skrecić w lewo na Biskupiec, a wyjezdżając z miasta trzeba kierowć się na Mrągowo drocgą nr 600. Jedziemy przez Rybno, a po 8 km jest nasza reklama przy drodze i drogowskaz w lewo Borowski Las 3 km. Droga prowadzi przez las. Nastepnie skrecamy w prawo droga leśną 900m i dojezdżamy do gospodarstwa połozonego za górką w dole.

dojazd z Olsztyna:
przejezdzamy przez Sorkwity i dalej jedziemy do Mrągowa. Tam przed przejazdem kolejowym skrecamy w prawo w droge nr 600 kierunek Szczytno i jedziemy ok. 10 km przez Karwie, Grabowo i Borowo. Za Borowem ok. 500 m jest nasza reklama z prawej strony drogi i drogowskaz Borowski Las 3 km. Skrecamy w prawo i po 3 km skrecamy znowu w prawo w lesna drogę. Jedziemy 900 m i w dole znajduje się już nasze gospodarstwo.