27 stycznia 2020

Agroturystyka Elżbieta i Sylwester Kropiwniccy

Kozłowo 1, 11-706 Rybno
tel. 0(prefix)89 742 70 20
kom. 0 601 840 122
www: www.babant.republika.pl

Osoby, które cenią sobie spokój i czystą, nieskażoną naturę, mogą znaleźć wiele pięknych miejsc, gdzie jeszcze jest spokój i cisza. Tym miejscem jest Kozłowo, niewielka wieś położona 1 km od trasy Szczytno – Rybno – Mrągowo.
Nasze gospodarstwo leży na skraju wsi, gwarantując w pierwszej kolejności spokój i ciszę.


Wieś położona jest na skraju Parku Krajobrazowego, między pięknymi jeziorami. Zachowała jeszcze typowe mazurskie domy rybackie.Otoczona Puszczą Piską z lasami bogatymi w zwierzynę i grzyby gwarantuje satysfakcję z własnych dokonań. Pobliskie jeziora i staw rybny zachęcają do czynnego wypoczynku.

Własna działka nad jeziorem (ok. 2 km od posesji) – ze stawem rybnym to możliwość wspaniałych połowów.


Pierwszej klasy czystości jezioro Babant z możliwością wykorzystania kajaka lub łódki będzie źródłem niezapomnianych wycieczek. Bliskość Mrągowa oraz Szczytna daje bazę wypadową na wiele frapujących wycieczek samochodowych na Wielkie Jeziora. Jeśli nie lubisz wycieczek to kilka dobrze zaopatrzonych sklepów we wsi spowoduje, że możesz się nie ruszać z miejsca przez całe wakacje.

Na życzenie oferujemy możliwość zorganizowania ogniska nad jeziorem. Istnieje możliwość zamówienia posiłków u gospodarzy.