24 stycznia 2020

Pokoje u Tereski

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek przez cały rok do pięknej mazurskiej miejscowości Stary Gieląd k/Mrągowa /odl.12 km/, położonej nad pięknym jeziorem Gielądzkim /największe jezioro na Pojezierzu Mrągowskim/. Jezioro posiada rozwinięta linią brzegową z siedmioma wyspami, położone jest na obszarach chronionego krajobrazu, objęte jest strefą ciszy.

Miejsce znakomitego wypoczynku od miejskiego zgiełku. Raj dla wędkarzy /również zimą/ i miłośników żeglowania i windsurfingu. Tu bierze swój początek jeden z najatrakcyjniejszych szlaków wodniackich „Szlak rzeki Krutyni” o długości ponad 110 km.


Oferta:

 • pokoje całoroczne dwuosobowe z łazienkami (ciepła woda, natrysk i WC)
 • kuchnia (lodówka, sprzęt AGD, pełne wyposażenie)
 • TV
 • grill, łączka do plażowania
 • wyżywienie przygotowywane we własnym zakresie
 • plaża, pomost, sprzęt pływający
 • telefon na terenie obiektu
 • Pokoje: 2 – osobowe
 • Pokoje z łazienkami: tak
 • Ilość miejsc noclegowych: 6
 • Noclegi: 35 – 40 zł / osobę
 • Obiekt czynny całorocznie


Teren posesji jest ogrodzony – bezpieczny. Dom położony bezpośrednio nad brzegiem jeziora /15 m od linii brzegowej/ z pięknymi wschodami słońca. Miejsce zapewniające znakomity wypoczynek w kameralnych warunkach. Miła obsługa – gospodyni piecze wyśmienite ciasta. Idealne miejsce dla amatorów grzybobrania i wędkarstwa.


Dojazd:
Stary Gieląd leży ok. 1 km od drogi krajowej nr 16 – Olsztyn – Mrągowo – Mikołajki – Ełk, w miejscowości Sorkwity skręcamy w lewo pod mostem kolejowym.