24 stycznia 2020

Pokoje Barbara i Hubert Wiszniewscy

11-731 Sorkwity, Stary Gieląd 44
tel. (089) 742 82 11
kom. 0 603 071 370

Mazury, gdzie mieszkamy, to region czystego powietrza, soczystej zieleni i pięknych jezior. Można tu czynnie uprawiać sporty letnie, zbierać grzyby, jagody, łowić ryby, fotografować zwierzęta lub po prostu leniuchować. Proponujemy wypoczynek w domku letniskowym i pokojach gościnnych w naszym domu.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Starego Gielądu kolo Sorkwit. Stary Gieląd to malowniczo polożona nad Jeziorem Gielądzkim miejscowość. 2 km dalej znajdują się Sorkwity – miejscowość, w której zaczyna się szlak kajakowy rzeką Krutynią. Znajduje się tam także piękny, zabytkowy pałac oraz 400-letni, barokowy Kościól Ewangelicki. Sorkwity znajdują się na głównej trasie Olsztyn – Mrągowo, 12 km od Mrągowa i 54 km od Olsztyna.Oferujemy zakwaterowanie w domku letniskowym, polożonym na działce z bezpośrednim dostępem do czystego Jeziora Gielądzkiego o powierzchni 457 ha. Z domku do jeziora jest ok. 50 m.

Opis domku letniskowego:

  • Domek – 38 m kwadratowych składa się z 3 pokoi 2-osobowych (w pierwszym pokoju znajduje się tapczan 2-osobowy i stół, w drugim 2 tapczany 1-osobowe i szafa, natomiast w trzecim pokoju są 2 tapczany 1-osobowe i szafa)
  • Domek posiada aneks kuchenny (kredens, naczynia, sztućce, garnki, lodówka, butla turystyczna, ciepła woda), a także łazienkę (prysznic, umywalka, ubikacja)
  • Widok na jezioro jest z dwóch stron domku
  • Nad jeziorem jest pomost
  • Samochód zaparkować możecie Państwo na zamkniętej, ogrodzonej posesji
  • Niedaleko znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego
  • Do dyspozycji sprzęt ogrodowy


Ceny:
130 zł za dobę za cały domek Pościel w cenie oferty.