24 stycznia 2020

„Haus Seeblick” Czesława i Waldemar Krakowiak

Stary Gieląd 40, 11- 731 Sorkwity
tel.: (0-89) 742 80 86
email: info@hsmazury.pl
www.hsmazury.pl

Witamy i zapraszamy na Mazury do Haus Seeblick położonego w wyjątkowym miejscu nad jeziorem Gielądzkim, z którego biorą swój początek spływy kajakowe szlakiem rzeki Krutynia, który jest zaliczany do jednych z najpiękniejszych szlaków wodnych w Polsce znakomicie nadający się na spływy kajakowe, które są znakomitą okazją do odpoczynku ludzi zmęczonych codziennością i życiem w gwarze dużych miast. Kajaki są doskonałym pomysłem na aktywny wypoczynek i odkrywanie nowych miejsc.Do Państwa dyspozycji posiadamy pokoje:
Pokoje dwuosobowe możliwością dostawki, z aneksem kuchennym, łazienką w pełni wyposażoną i TV-Sat.

Pokoje dwuosobowe łazienką w pełni wyposażoną, TV-Sat i z dostępem do kuchni.

Pokoje dwuosobowe z tarasami, z dostępem do TV-Sat i kuchni.

Pole namiotowe i domek
Dla osób pragnących przeżyć niezapomniane chwile bliżej natury, oferujemy specjalnie przygotowany domek kempingowy, domek może pomieścić cztery osoby i jest położony nad samym jeziorem w otoczeniu zieleni, pięknych widoków i ciszy o którą tak ciężko, tuż obok znajduje się pole namiotowe, gdzie jest możliwość rozbicia namiotu.

Nad wodą znajduje się nasza przystań z pomostem do kąpieli i pomostem dla wędkarzy. Dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek mamy szeroką ofertę sprzętu wodnego z którego każdy znajdzie coś dla siebie.

Zajmujemy się wynajmem i transportem kajaków i łódek kanoe – kliknij tutaj.Położenie i dojazd
Haus Seeblick położony jest w miejscowości Stary Gieląd nad jeziorem Gielądzkim w odległości 1 km od miejscowości Sorkwity leżącej na drodze nr 16 między Mrągowem a Biskupcem.

GPS
N 53 o 51′ 29.0 ”
E 21 o 08′ 19.6”