27 stycznia 2020

MAZURY CLUB – Ośrodek Wczasowy Arkadiusz i Elżbieta Pindor

Kraina Wielkich Jezior jest miejscem gdzie przyroda zachowała swą naturalną dzikość i piękno. Można tu znaleźć wiele rzadkich roślin, zwierząt i ptaków. Jest to raj dla żeglarzy, wędkarzy, a także miłośników tajemniczych odkryć i wypoczynku na łonie natury. Nie brakuje, również tu atrakcyjnych terenów na piesze lub rowerowe wycieczki.

Jezioro Piłakno nad którym znajduje się nasz ośrodek i nad które serdecznie Państwa zapraszamy jest jednym z najpiękniejszych jezior mazurskich, jednym z niewielu w Polsce które ma kryształowo czystą wodę (pierwsza klasa czystości chemicznej i biologicznej). Jezioro jest bezodpływowe, posiada 6,5 kilometrów długości i do 65 metrów głębokości. Panuje na nim strefa ciszy. Otoczone jest ze wszystkich stron rezerwatem przyrody – gęstymi lasami o bogatym runie leśnym i zwierzynie.

W naszym ośrodku można wspaniale wypoczywać przez cały rok. Każda pora roku oferuje coś innego: wiosna – piękną rozkwitającą przyrodę, lato – wspaniałe wieczory przy ognisku, jesień – przepiękną paletę kolorów, zima – gorącą atmosferę podczas kuligów.


Oferta:

 • miejsca noclegowe w domkach (dwa pokoje, łazienka, pełen węzeł sanitarny)
 • całodzienne wyżywienie, trzy pełne posiłki: śniadanie, obiad i kolacja
 • wczasy wypoczynkowe a także pobyty jedno i kilkudniowe, kolonie, bale, rauty
 • imprezy okolicznościowe, integracyjne, zakańczane pieczeniem prosiaka lub barana
 • zielone szkoły i zimowiska, wędkowania (również zimą) i grzybobrania
 • zadaszone miejsce do grillowania, ogniska
 • kuligi
 • przystań
 • kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne, rowery górskie
 • kort tenisowy, boiska piłki siatkowej i koszykowej
 • bilard, stoły do ping-ponga
 • prowadzimy naukę jazdy konnej pod kierunkiem instruktora
 • plac zabaw
 • parking na terenie ośrodka
 • bar „POD KOPYTEM”
 • zdrowe powietrze, miła atmosfera, przepiękna okolica


Dojazd:
z Olsztyna – (kier. Mrągowo), do Sorkwit, a tu skręt na Maradki – 4 km,
z Warszawy – (kier. Mrągowo), do Sorkwit, a tu skręt na Maradki – 4 km.