20 stycznia 2020

VII Turniej Halowej Piłki Nożnej

W sobotę, 18 stycznia, już po raz siódmy odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Złoty Hełm Prezesa ZOG ZOSP RP w Sorkwitach. Sala sportowa w Szkole Podstawowej w Sorkwitach – to miejsce zmagań drużyn strażackich biorących udział w VII Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Sportowych. Po wylosowaniu kolejności spotkań, pod czujnym okiem sędziego Eugeniusza Piotrowskiego przystąpiono do boiskowej konfrontacji.

W rozgrywkach wzięły udział trzy drużyny: OSP Rybno, Warpuny i Gizewo. Wszystkie spotkania były niezwykle imponujące, zacięte i wyrównane. Dużo pięknych akcji, indywidualnych popisów i przepięknych bramek.

Dobra zabawa dla wszystkich obecnych, na których czekały: Złoty Hełm, puchary, dyplomy, medale i cenne nagrody, które wręczył Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Sorkwitach druh Józef Maciejewski w asyście Komendanta Gminnego druha Pawła Rolnika.

Po ceremonii wręczenia nagród i wspólnej fotografii na wszystkich czekał pyszny, gorący bigos oraz napoje.

Wszystkim za udział serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok na VIII już Turniej. Do zobaczenia.